צעד ראשון: התקנת ארנק דיגיטלי

הצעד הראשון שלכם בדרך למסחר דיגיטלי הוא התקנת ארנק. היכנסו לחנות האפליקציות וביחרו את אפליקציית הארנק המתאימה לכם (אנחנו ממליצים על Mycelium, אפליקציה קלה ונוחה לתפעול).

אחרי התקנת האפליקציה בטלפון הנייד תגיעו למסך שנקרא Balance. במסך יוצג מידע שימושי כמו כתובת הארנק שלכם, קוד QR, וכן יתרה בביטקוין ובמטבע מקומי. בנוסף תמצאו מקשים שיאפשרו לכם לשלוח ולקבל מטבעות.

צעד שני: גיבוי הארנק

מיד אחרי התקנת הארנק הדיגיטלי, ועוד לפני הפקדה של מטבעות עליכם לגבות את הארנק. הגיבוי יאפשר לכם לשחזר את יתרת הארנק במידה והמכשיר הסלולרי יהרס או יגנב.

תוכלו לבצע את הגיבוי דרך הדף הראשי באפליקציה. במהלך תהליך הגיבוי תציג לכם האפליקציה רצף של 12 מילים, מילים אלה יהיו הגיבוי שלכם ועליכם לשמור עליהן במקום בטוח. כדאי לרשום אותן על דף נייר, שיונח במקום בטוח, ולא על גבי מכשיר דיגיטלי.

כדי להשלים את הגיבוי עליכם להגדיר קוד אבטחה. הקוד ימנע ביצוע פעולות בארנק שלכם במידה והמכשיר הסלולרי יגנב או יאבד.

צעד שלישי: רכישת ביטקוין

כעת אתם יכולים לסחור במטבעות דיגיטליים. תוכלו לרכוש ביטקוין ומטבעות אחרים בקלות ובמהירות באמצעות בורסות שונות הפועלות באופן וירטואלי, או לפנות לכספומט ביטקוין.

תהליך הרכישה המקוון פשוט: תחילה תבחרו את המטבע בו אתם מעוניינים. אחר כך תקלידו את סכום ההמרה, שיוצג במטבע הדיגיטלי, בש"ח, בדולרים או ביורו - בהתאם לבחירתכם. בשלב הבא תזינו את כתובת הארנק הדיגיטלי אליו יועברו המטבעות. בסיום התהליך תבחרו צורת תשלום עבור הרכישה ותשלימו את העסקה.

העתיד לא יחכה לכם.
התחילו לסחור עכשיו.