איך פותחים ארנק דיגיטלי?

 

פתיחת ארנק דיגיטלי היא עניין פשוט מאוד, אותו תוכלו לעשות במהירות באמצעות הסמארטפון שלכם. תחילה עליכם להוריד אפליקציית ארנק מחנות האפליקציות. אחרי הורדת האפליקציה תפעילו אותה, ותוכלו להתקין ארנק חדש.

בחירת ארנק חדש תעביר אתכם למסך גיבוי, שם תגבו את הארנק באמצעות SEED, רצף מילים אקראי שיהיה המפתח הפרטי שלכם. שימו לב, על המפתח הפרטי עליכם לשמור מכל משמר, כיוון שמי שישים עליו יד יוכל לגשת לארנק שלכם.

איפה כדאי לפתוח ארנק דיגיטלי?

בחירת ארנק דיגיטלי צריכה להישען קודם כל על רמת האבטחה שמציעה האפליקציה. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון גם נוחות, מהירות, מספר מטבעות בהן תומכת האפליקציה ועוד. קיימות בשוק אפליקציות ארנק רבות, ואנחנו ממליצים על: Mycelium, Bread, ו-Jazz. 

 סוגי מטבעות

קיימים סוגים רבים של מטבעות דיגיטליים, וחשוב לבדוק באילו מטבעות אפליקציית הארנק מאפשרת לסחור.

 אבטחה

מטבעות וירטואליים עלולים להיות חשופים לגניבה, לכן חשוב לבחור בארנק בעל בשיטות אבטחה מתקדמות.

מסחר והעברות

אחרי שפתחתם את הארנק הדיגיטלי תוכלו לעבור לשלב הבא - מסחר בביטקוין ובמטבעות האחרים.

פשוט, נוח ומיידי

בעידן הדיגיטלי הכל פשוט, נוח ומיידי. מורידים אפליקציית ארנק לסמארטפון, נרשמים בזריזות באתר ומתחילים לסחור בביטקוין. תוכלו לשלם באמצעות כרטיס אשראי, העברה בנקאית או לסחור בתמורה למטבעות דיגיטליים אחרים. אז למה אתם מחכים?

מהיר יותר | בטוח יותר | יציב יותר

מטבעות דיגיטליים מתבססים על מערכות בלוקצ'יין מתקדמות, שמאפשרות מסחר מהיר מאי פעם.

 בלוקצ'יין. עכשיו המסחר בטוח יותר.

עם השדרוגים האחרונים בקוד, הכל הכל הרבה יותר יציב.

לא ממש הבנתי. מה זה ארנק דיגיטלי?

ארנק דיגיטלי הוא למעשה תוכנה המתקשרת עם רשת הבלוקצ'יין של המטבע הדיגיטלי, כאשר לכל ארנק יש כתובת אליה מקושרים שני מפתחות: פרטי וציבורי.

המפתח הפרטי הוא רצף של מספרים ואותיות, כאשר מי שמחזיק בקוד מחזיק בארנק. חשוב להבין שאת המפתח הפרטי יש לשמור מכל משמר, לא לאבד אותו ולא למסור אותו לאחרים.

המפתח הציבורי הוא הכתובת שמשמשת כנמען לשליחת ביטקוין. אם מישהו רוצה להעביר לכם ביטקוין, אתם צריכים להעביר לו את הכתובת שלכם.

ארנק חם או ארנק קר?

קיימים שני סוגי ארנקים: חמים וקרים. ארנק חם הוא ארנק שמחובר לרשת האינטרנט, ואילו ארנק קר אינו מחובר לרשת. קיימים סוגים שונים של ארנקים חמים וקרים, ולכל סוג היתרונות והחסרונות שלו.

ארנק קר נחשב בטוח יותר לשימוש, שכן המפתחות הפרטיים לא נחשפים לרשת וכך לא חשופים לגניבה. לעומת זאת, ארנק חם נחשב נוח יותר לשימוש, שכן העובדה שהוא מחובר לרשת האינטרנט מאפשר לסחור בצורה מהירה ונוחה יותר.

מהו ארנק חומרה ולמה אתם חייבים לרכוש אחד כזה?

מסחר בביטקוין חייב להתבסס על האמצעים הבטוחים ביותר, וארנק חומרה הוא הארנק הקר הבטוח ביותר כיום. הארנק הוא למעשה התקן USB חיצוני, המוצפן ברמה גבוהה וחסין למתקפות זדוניות.

שני סוגי ארנקי החומרה המובילים כיום הם ארנק טרזור הותיק, שמאפשר שימוש במטבעות נוספים מלבד ביטקוין; וארנק לדג'ר, שמחירו נמוך יותר והוא מאפשר אחסון של סוגים רבים יותר של מטבעות. 

העתיד לא יחכה לכם.
פיתחו ארנק דיגיטלי עכשיו.